Şeytani

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Şeytani, Carly’ nin annesi geçmişte bir çok Şeytani cinayetlere karışmış bu vahşet onun hayatında derin yaralar oluşturmuştur.

Orjinal Adı

Demonic

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Neill Blomkamp

Film Oyuncuları Kimdir ?

Carly Pope, Nathalie Boltt, Chris William Martin, Michael J Rogers, Terry Chen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Mayıs 2022

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Şeytani, Carly’ nin annesi geçmişte bir çok Şeytani cinayetlere karışmış bu vahşet onun hayatında derin yaralar oluşturmuştur. Yaşamı boyunca bu gerçekler ile yüz yüze gelmek ve yaşamak zorunda kalmıştır. Uzun bir zaman sonra kendisine gelen bir telefon ile annesinin nerede olduğunu öğrenir. Gelen bu esrarengiz telefon Vatikan’ a bağlı doğa üstü olayları inceleyen bir klinikte olduğunu öğrenir. Bu klinik geliştirilen simülasyon teknolojisi ile insan zihnini incelemektedir. Carly’ nin de bu sisteme dahil olmasını ve bilinçaltı incelemesi ile gerçek suçluların ortaya çıkmasını sağlama teklifi sunarlar. Carly, bu teklifi kabul eder ve incelemeler başlar. Yapılan bu çalışmalar çok farklı bir sonucu ortaya çıkartır. Angela, bir iblis tarafından ele geçirilmiştir.

Fragman

Şeytani, Demonic, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle