Şeytanın Büyüsü

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Şeytanın Büyüsü, kendisine miras kalan eve taşınmasının ardından, geçmişin kapılarını aralayan genç bir kadının hikayesine ışık tutuyor.

Orjinal Adı

Adaline

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Bidisha Chowdhury

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jill Evyn, Lane Townsend, Jeremy Steven Walker, Emily Claeys

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Şubat 2019

IMDb Puanı

3.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Şeytanın Büyüsü, kendisine miras kalan eve taşınmasının ardından, geçmişin kapılarını aralayan genç bir kadının hikayesine ışık tutuyor. Daniela, sanat ile ilgilenen genç bir kadındır. Kendisine ait küçük bir dünya kuran Daniela’nın hayatı, günün birinde bir avukattan aldığı haberle farklı bir yola girer. Teyzesi Sofia, Daniela’ya yüklü miktarda para ve bir ev bırakmıştır. Teyzesinden kalan miras ile ne yapacağına karar veremeyen Daniela, şehir dışına taşınmanın kendisine iyi gelebileceğini düşünerek eve yerleşmeye karar verir. Vakit geçirmeksizin yola koyulan genç kadın, yeni bir yer görme ve yeni insanlarla tanışmanın heyecanını yaşamaktadır. Fakat onu bekleyen şeyler, tahmin ettiklerinin çok daha ötesindedir. Teyzesinin evine yerleştikten hemen sonra, bir dizi tuhaf olayla karşı karşıya gelen Daniela, evde genç bir kıza ait olan bir günlük bulur. Genç kadın, günlüğü okumaya başladığında, geçmişin kapılarını aralar ve korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Fragman

Şeytanın Büyüsü, Adaline, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın