Sibel

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sibel, Karadeniz’de yaşadığı köyün sakinleri tarafından dışlanan 25 yaşında ki dilsiz bir genç kızın hikayesine odaklanıyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Guillaume Giovanetti, Çağla Zencirci

Film Oyuncuları Kimdir ?

Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil, Emin Gürsoy, Elit İşcan, Gülçin Kültür Şahin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Şubat 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sibel, Karadeniz’de yaşadığı köyün sakinleri tarafından dışlanan 25 yaşında ki dilsiz bir genç kızın hikayesine odaklanıyor. Sibel, babası ve kız kardeşi ile beraber Karadeniz’de gözlerden uzak bir köyde yaşamını sürdüren 25 yaşında bir genç kızdır. Dilsiz bir kız olan Sibel’in köyde kendi halinde bir yaşantısı vardır. Sibel, atalarından kalan bir gelenek olan ıslık çalma yöntemiyle insanlarla iletişim kurabilmektedir. Köy halkı tarafından dışlanan genç kız, onlar tarafından uğursuz olarak ilan edilmiştir. Sibel’in hayatı, günün birinde ormanda gezintiye çıktığı sırada bir yabancı ile karşılaşması ile çok farklı bir hal alır.

Fragman

Sibel, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın