Sıcak Kafa 1. Sezon 1. Bölüm | Netflix izle

Puan Verin

Netflix’te son dönemde adından oldukça söz ettiren Sıcak Kafa dizisi ile ilgili güncel bilgileri haberimiz detaylarında bulabilirsiniz. Sıcak Kafa 1. sezon 1. bölüm izlemek isteyenler, dizisi konusu, oyuncuları, 2. sezon ne zaman gibi sorularınızın cevabı haberimizde. Murat, bir markette meydana gelen bir olay sonrasında SMK da görev yapan Anton’un dikkatini çekmiştir. Murat hali hazırda saklanmakta olduğu yerden ayrılır ve kafasındaki sorulara cevaplar bulmak üzere eski bir arkadaşının peşine düşer.

Sıcak Kafa dizisi, Netflix dijital platformunda gösterime giren Yerli Dram ve Bilim Kurgu türündeki bir yapımdır. Sıcak Kafa dizisi 1. sezonu 8 bölümden oluşmaktadır ve dizinin her bölümü yaklaşık olarak 60 dakika süreye sahiptir. 2022 tarihinde gösterime giren dizinin baş rollerinde Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı gibi isimler yer almaktadır.

Sıcak Kafa Dizi Konusu

Dizide oldukça gizemli bir salgın tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Bu gizemli salgın dil ve konuşma yolu ile insandan insana yayılmaktadır. Dizinin ana kahramanı olan Murat Siyavuş, eski bir dil bilimcidir ve bu hastalıktan etkilenmemeyi bir şekilde başarmıştır. Salgın ile mücadele kurumu, Murat’ın bu durumunu öğrenince onun peşine düşer. Murat, bu kurumun hedefi haline gelince saklandığı yerden ayrılarak kurtarılmış bölge dışına çıkmak zorunda kalır. Murat, İstanbul’un gizemli sokaklarında hastalıktan miras kalan sıcak kafanın sırrını çözmek için oldukça zorlu bir maceraya atılır.

Sıcak Kafa Dizi Oyuncuları

Osman Sonant – Murat Siyavuş Karakteri

Hazal Subaşı – Şule Karakteri

Şevket Çoruh – Anton Karakteri

Tilbe Saran

Gonca Vuslateri

Kubilay Tunçer

Özgür Emre Yıldırım

Yorum yapın