Siccin 6

Puan Verin
Film Özeti

Siccin 6, Yaşar adında genç bir adam, babasının ölümünün ardından zor zamanlar geçirmekte babasından kalan miras, üvey annesi ile sorunlar yaşamasına neden olur.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Alper Mestçi

Film Oyuncuları

Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Ağustos 2019

IMDb Puanı

5.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Siccin 6, Yaşar adında genç bir adam, babasının ölümünün ardından zor zamanlar geçirmekte babasından kalan miras, üvey annesi ile sorunlar yaşamasına neden olur. Bu esnada aynı evde beraber yaşadığı baldızı Canan’ın kendisine karşı hisleri olduğunu fark eden Yaşar, büyük bir şok geçirir. Bir yandan mirastan kaynaklanan sorunlar, diğer yandan da baldızı  Canan ile uğraşmaktayken, evde de bir dizi esrarlı olaylar meydana gelmeye başlar. Yaşar’ın akli dengesi yerinde olmayan kızı Efsun’un karanlık geçmişinin gün ortasına çıkması, işleri daha da karmaşık bir hale getirir. Efsun’un karanlık geçmişi ile yüzleşmek durumunda kalan ailenin yaşadığı acı, onlar için sadece bir başlangıçtır.

Fragman

Siccin 6, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın