Sihirli Orman: Peri Kraliçesi

3.5/10 - (2 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Sihirli Orman: Peri Kraliçesi, bir gurup yakın arkadaş yeni maceralar peşinde yine rahat durmazlar ve başlarını yine belaya sokmayı başarırlar.

Film Türü Nedir ?

Aile, Fantastik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sahavet Ahsen Kaçulu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Feyza Temel, Pusat Pirinççi, Rüzgar Yıldız, Mert Yaran

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sihirli Orman: Peri Kraliçesi, bir gurup yakın arkadaş yeni maceralar peşinde yine rahat durmazlar ve başlarını yine belaya sokmayı başarırlar. Tek başlarına bir ormana girerler ve bu ormanda kaybolurlar. Uçsuz bucaksız bu ormandan çıkabilmek için çok uğraşmış olsalar da bir türlü başaramazlar. Tesadüfen bir kaya boşluğun da gizemli bir kitap bulurlar. kitabın gizemini çözmeye karar veren çocuklar aslında ormandan çıkış biletlerinin de bu kitap içinde gizli olduğu fark etmişlerdir.

Kaçırılmış olan Kraliçe Peri’ yi kurtarırlarsa ormandan çıkmayı başaracaklardır. Ancak bu hiçte kolay olmayacak. Zorlu ve bir o kadar da tehlikeli bir maceranın içine giren çocuklar gerek kraliçenin özgürlüğü gerekse de kendi kurtuluşları için bunu başarmak zorundadır. Bir gurup arkadaşın çıktıkları bu macera dolu yolculukta onları bekleyen bir çok tehlike onları beklemektedir.

Fragman

Sihirli Orman: Peri Kraliçesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın