Sihirli Oyuncaklar

Puan Verin
Film Özeti

Sihirli Oyuncaklar, oyuncak Nathan ve robot arkadaşı Timebot’un eğlenceli maceralarını perdeye taşıyor. Nathan, küçük, şirin bir oyuncaktır ve su ile temas ettiğinde rengi değişen sihirli oyuncaklardan biridir.

Film Türü

Macera, Animasyon

Film Yönetmeni

Gary Wang

Film Oyuncuları

Shi Lei, Yuan Zeyu, Guanlin Ji

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sihirli Oyuncaklar, oyuncak Nathan ve robot arkadaşı Timebot’un eğlenceli maceralarını perdeye taşıyor. Nathan, küçük, şirin bir oyuncaktır ve su ile temas ettiğinde rengi değişen sihirli oyuncaklardan biridir. Fakat, Nathan aynı oyuncak ustası tarafından yapılmış olsa da, bilinmeyen bir nedenden dolayı, diğer oyuncaklar gibi su ile temas ettiğinde rengi değişmez. Neden renk değiştiremediğini öğrenmek isteyen Nathan’ın yolu, küçük bir robot olan Timebot ile kesişir. Yeni robot arkadaşı ile beraber, niçin renk değiştirmediğini araştırmaya karar veren Nathan, kendini macera dolu bir yolculukta bulur. Diğer oyuncaklar gibi renk değiştirebilmek için, yol boyunca karşılaştıkları oyuncak ve evcil hayvanlardan yardım alan Nathan, kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içerisinde bulur.

Fragman

Sihirli Oyuncaklar film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın