Silverton Kuşatması

Puan Verin
Film Özeti

Silverton Kuşatması, Umkhonto weSizwe (MK)’den üç özgürlük savaşçısı bir petrol deposunu sabote etmek için görevdeyken tuzağı fark ederler.

Orjinal Adı

Silverton Siege

Film Türü

Aksiyon, Gerilim

Film Yönetmeni

Mandla Dube

Film Oyuncuları

Thabo Rametsi, Noxolo Dlamini, Stefan Erasmus

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Nisan 2022

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Silverton Kuşatması, Umkhonto weSizwe (MK)’den üç özgürlük savaşçısı bir petrol deposunu sabote etmek için üst düzey bir görevdeyken pusuya düşürüldüklerini ve polisin onları tutuklamak için hazır beklediğini fark eder. Ölümcül bir kovalamacanın ardından üçlü bir bankaya sığınır. Üçlü, birinin, belki de içlerinden birinin “muhbir“ olduğundan ve polise onları ispiyonladığından emindir. Bilmedikleri, bu kişinin kim olduğudur. Bankadayken, aralarındaki gerilim giderek yükselir. Bu işe karışan herkesin tek ortak yönü, özgürlük için savaşıyor olmalarıdır. Üçlü hapse girmek ya da ölmekten başka seçeneklerinin olmadığını anlayınca Nelson Mandela’nın salıverilmesi için pazarlık yapmaya karar verir.

Fragman

Silverton Kuşatması, Silverton Siege, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın