Sinsi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sinsi, Birkan Aslan, bir çok oyuncu, model ve star onunla birlikte olmak isterken o ise aşka kalbini kapatmış galericilik yapan karizmatik bir gençtir.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mert Tuğberk Bora

Film Oyuncuları Kimdir ?

Seda Keskol, Caner Kağanberk, Tolga Bengü, Yulya Ivanchenko

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sinsi, Birkan Aslan, bir çok oyuncu, model ve star onunla birlikte olmak isterken o ise aşka kalbini kapatmış galericilik yapan karizmatik bir gençtir. Ancak günün birinde Işıl Bayraktar ile tanışır ve gönlünü ona kaptırır. Işıl, şöhret basamaklarını çıkmayı ve orada kalmayı hedeflemektedir. 5 yıl boyunca güzel bir ilişki yürütürler. Günün birinde sahilde dolaşırlarken yanlarına biraz sarhoş ve gizemli bir adam gelir. Yanlarına gelen bu adamın sarf ettiği sözler, bu adam ile Işıl’ın daha önceden tanışıyor olabilecekleri düşüncesini Birkan’ın aklına kazır. Işıl, yavaş yavaş kendisinden uzaklaşmaktadır. Birkan bu nedenle Işıl’dan şüphelenmeye başlar. Işıl, şöhret olmak uğruna Birkan’dan uzaklaşarak yeni bir ilişki yürütmek üzere Komiser Serdar’ı seçer. Birkan bu terk edilişi hazmedemez ve içten içe intikam hırsı ile yanıp tutuşmaya başlar.

Fragman

Sinsi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle