Sir-Ayet 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sir-Ayet 2, Bilal Ağa maddi anlamda zor günler geçirirken maddi zorluklar ona oldukça zor günlerine çaresizlik içerisinde bir çıkış yolu aramaktadır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kayhan Başoğlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Üzeyir Ulus, Mehmet Aras, Arzu Suriçi Kireççi, Cansu Karataş, Betül Akdeniz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Eylül 2019

IMDb Puanı

4.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bilal Ağa maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Maddi zorluklar ona oldukça zor günler geçirtmektedir ve çaresizlik içerisinde bir çıkış yolu aramaktadır. Sonunda içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmanın yolunu lanetli bir anlaşma yapmakta bulacaktır. Yaptığı bu anlaşma onu lanetli bir servet sahibi yapar. Bilal Ağa bir süre sonra bu lanetli servet sebebi ile pişmanlık duyar ve bu anlaşmadan vazgeçmek ister. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Bu anlaşmadan vazgeçmenin bedeli onun ölümü olacaktır. Bilal Ağa öldükten sonra onunla aynı köyde yaşayan iki genç, mezarını kazarak altın dişlerini alır. Ancak bilmedikleri bir şey vardır o da lanet artık bu iki gencin peşindedir.

Fragman

Sir-Ayet 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın