Sir-Ayet: Ölü Doğan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sir-Ayet: Ölü Doğan, Doktor olan Hazal, bir klinikte görev yapmaktadır. Son dönemde öleli 5 yıl olan annesini sıklıkla rüyasında görmeye başlamıştır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Günay Günaydın

Film Oyuncuları Kimdir ?

Efsun Akkurt, Sebahat Adalar, Betül Ceyhan, Şehnaz Dilan, Ceysu Yetkin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

2.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sir-Ayet: Ölü Doğan, Doktor olan Hazal, bir klinikte görev yapmaktadır. Son dönemde öleli 5 yıl olan annesini sıklıkla rüyasında görmeye başlamıştır. Hazal rüyalarında annesini korkunç bir halde görmektedir. Hazal bir yandan da evinde bazı sesler duymaya ve işaretler görmeye başlar. Yaşadıkları her geçen gün Hazal’ın psikolojisini daha da bozmaktadır. Şenay, Hazal’ın en yakın arkadaşıdır. Hazal’daki son dönemde yaşanan değişimleri yakından gözlemlemektedir. Günün birinde Şenay arkadaşı Hazal’ı annesine götürür. Hazal yaşadığı olayları Şenay’ın annesine anlatır. Şenay’ın annesi dertlerini çözebileceğini düşündüğü bir şifacı kadına gitmelerini önerir. Hazal, şifacı kadına gider. Şifacı kadın Hazal’a yaşadığı durumdan kurtulması için yol gösterecektir ancak korku dolu anlar Hazal’ı beklemektedir.

Fragman

Sir-Ayet: Ölü Doğan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle