Sir-Ayet

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sir-Ayet, eşinin ölümü sonrası Hicran’ın hayatı, mahvolan kadın alt üst olan hayatını toparlamaya çalışmasının hikayesini konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Onur Aldoğan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Demet Oran, Aydan Akboğa, Sinan Taşkan, Gizem Terzi, Burak Küçük

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Şubat 2019

IMDb Puanı

2.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sir-Ayet, eşinin ölümü sonrası Hicran’ın hayatı, mahvolan kadın alt üst olan hayatını toparlamaya çalışmasının hikayesini konu alıyor. Genç bir kadın olan Hicran’ın hayatı, eşini kaybetmesinin ardından alt üst olur. Hicran, kocasını kaybetmesinin üzerinden bir yıl geçmesine karşın, bir türlü kendisini toparlayamaz. Kocasının yokluğunu bir türlü kabullenemeyen Hicran’a bu süreçteki en büyük desteği kızı Gizem verir. Yaşadığı zor günleri ne yapsa atlatamayan Hicran, kızının tavsiyelerini dinleyerek bir psikiyatra gitmeye başlar. Fakat ilaçlarını düzenli kullanmadığından dolayı, tedaviden verim alamaz.

Farklı yerlere gitmenin kendisine daha iyi gelebileceğini düşünen Hicran, İstanbul dışındaki evlerine yerleşmeye karar verir. Gizem, okuluna devam ettiği için annesini yalnız bırakmak zorunda kalır. Genç kızın okulda olduğu bir sırada, komşularından aldığı bir telefon şoka girmesine neden olur. Gizem, okuldan üç arkadaşını da yanına alarak apar topar annesinin yanına gider. Gördükleri manzara karşısında dehşete düşen gençleri korku dolu anlar beklemektedir. Korku türündeki yerli filmin yönetmenliği ve senaristliği Onur Aldoğan’a emanet.

Fragman

Sir-Ayet, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın