Sır: Hayal Etmekten Korkma

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sır: Hayal Etmekten Korkma, Yetenekli bir mucit olan eşini bir kaza sonucu kaybetmiş olan üç çocuk annesi Miranda Wells, dul kalmıştır.

Orjinal Adı

The Secret: Dare to Dream

Film Türü Nedir ?

Romantik Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Andy Tennant

Film Oyuncuları Kimdir ?

Katie Holmes, Josh Lucas, Celia Weston

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

Nisan 2020

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Secret: Dare to Dream, Yetenekli bir mucit olan eşini bir kaza sonucu kaybetmiş olan üç çocuk annesi Miranda Wells, dul kalmıştır. Maddi olarak çok zor dönemlerden geçmekte olan Miranda, patronu ile flört etmektedir. Bray Johnson isimli gizemli bir adamın kendisine getirdiği bir zarf bulamayıp posta kutusuna bırakarak döner. Bu sırada talihsiz bir kaza geçirir tesadüf bu ki, Bray’ in aracına çarpan Miranda’ nın ta kendisidir. Miranda’ dan şikayetci olmayıp centilmenlik yapar ve aynı zamanda da Miranda’ nın aracında ki hasarı da kendisi onarır. Hatta Miranda’ nın evinin fırtına sonucu zarar görmüş çatısını da kısa sürede onarır ve çok geçmeden ailenin sıkı dostu olur.

Kendisine evlilik teklif eden patronu Tucker bu dostluklarını onaylamamaktadır. Miranda, Bray’ in getirmiş olduğu posta kutusun da bulurak zarfın içeriğini yanlış anlamıştır. Kocasının keşfini çaldığını sanarak onu evinden kovar. Ancak gerçek tam da tersidir. Bray, kocasının öldüğü kazada birliktelerdi. Kaza da kaybolan keşif belgelerini bularak Miranda adına tescil ettirim. Hem keşfi hem de Miranda ve ailesinin hayatını garanti altına almıştır. Miranda ise hatasını geç de olsa anlayarak Bray’ e karşı çok büyük bir haksızlık yaptığını fark eder. Onun sayesinde artık zengin bir kadındır.

Fragman

Sır: Hayal Etmekten Korkma, The Secret: Dare to Dream, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın