Sır Tutabilir Misin?

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Sır Tutabilir Misin?, uçak korkusu yüzünden en mahrem sırlarını ortaya saçan bir genç kadının başından geçenlere odaklanıyor.

Orjinal Adı

Can You Keep a Secret?

Film Türü Nedir ?

Komedi, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Elise Duran

Film Oyuncuları Kimdir ?

Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Sunita Mani

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Ağustos 2019

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sır Tutabilir Misin?, uçak korkusu yüzünden en mahrem sırlarını ortaya saçan bir genç kadının başından geçenlere odaklanıyor. Emma genç bir kadındır ve uçak fobisi vardır. Bir iş seyahati dönmüşünde içinde bulunduğu uçakta hafif türbülanslar yaşanır. Ancak Emma büyük bir paniğe kapılır ve uçağın düşeceğini düşünür. Bu nedenle, yılarca özenle koruduğu sırları ölmeden önce birileriyle paylaşmak ister. Son anlarını yaşadığına inanan  genç kadın, yan koltuktaki yabancı adama en özel sırlarını açarak bütün içini döker. Fakat aslında bütün özel sırlarını ifşa ettiği adam hiç de yabancı biri değildir. Emma sağ salim uçaktan iner. İşe gittiğinde ise onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm sırlarını anlattığı adam karşısındadır ve bu durum Emma’yı şok eder. Hayatıyla ilgili her şeyi bilen adam, çalıştığı şirketin CEO’su Jack’tir. Artık hiçbir şey Emma için eskisi gibi olmayacaktır.

Fragman

Sır Tutabilir Misin?, Can You Keep a Secret?, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın