Sırlar Kitabı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Sırlar Kitabı, Dedalus serisi kitap dünyada büyük ses getirmiştir. Kitabın yazarı Eric Angstrom, serinin üçüncü kitabını çıkarmak üzeredir.

Orjinal Adı

Les Traducteurs, The Translators

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Régis Roinsard

Film Oyuncuları Kimdir ?

Lambert Wilson, Olga Kurylenko, Riccardo Scamarcio, Sidse Babett Knudsen, Eduardo Noriega

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Eylül 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Sırlar Kitabı, Dedalus serisi kitap dünyada büyük ses getirmiştir. Kitabın yazarı Eric Angstrom, serinin üçüncü kitabını çıkarmak üzeredir. Tüm dünyada aynı anda farklı dillerde okunabilmesi için aklına bir fikir gelir. Dokuz ayrı dilde kitabın aynı anda basılabilmesi için dünyanın farklı yerlerinden dokuz çevirmeni bir malikanede ağırlamaya karar verir. Malikanede tamamen izole bir ortamda çevirmenlerin serinin üçüncü kitabını kendi dillerine çevirmelerini ister. Bu arada tamamen izole bir ortamda olmalarına rağmen kitap parça parça sızdırılmaya başlar ve bu hırsızlığı yapanın peşine düşen Angstrom’u zorlu bir yolculuk beklemektedir.

Fragman

Sırlar Kitabı, Les Traducteurs, The Translators, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın