Siyah İnci – Black Beauty

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Siyah İnci – Black Beauty, Joe Green, ailesini kaybetmiş bu durumu kabullenmek ve alışmak onun için oldukça zor bir süreçtir.

Orjinal Adı

Black Beauty

Film Türü Nedir ?

Macera, Aile, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Caroline Thompson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sean Bean, David Thewlis, Alan Cumming

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mart 1995

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Black Beauty, Anna Sewell‘in aynı adlı romanından uyarlanan ailesini kaybeden genç bir kızın hayatı konu edilmiştir. Kısa bir süre önce Joe Green, ailesini kaybetmiş bu durumu kabullenmek ve alışmak onun için oldukça zor bir süreçtir. Ailesinin yokluğuna kendini alıştırmaya çalışan genç kız bir yandan hayata tekrar tutunmak için bir amaç arayışındadır.

Long Island’da yaşayan dayısının yanına gitmiştir. Dayısının burada at ve hayvan çiftliği vardır. Burada ailesinin kaybına alışmaya çalışırken bir yandan da yeni yaşamına alışmak için zorlu bir süreç atlatmaya uğraşmaktadır. Bu arada Black Beauty isimli ailesinden uzaklaştırılmış bir vahşi at ile aralarında kimsenin anlam veremediği bir bağ kurulur..

Fragman

Siyah İnci – Black Beauty, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın