Skandal

Puan Verin
Film Özeti

Skandal, bir dönem Fox News kanalını kuran ve uzun yıllar CEO’luk görevini de yürüten Roger Ailes’ın ortaya çıkan taciz skandalı ile ilgili yaşananları göz önüne seren film oldukça iddialı bir oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Orjinal Adı

Bombshell

Film Türü

Dram, Biyografi

Film Yönetmeni

Jay Roach

Film Oyuncuları

Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman, John Lithgow, Liv Hewson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Skandal, bir dönem Fox News kanalını kuran ve uzun yıllar CEO’luk görevini de yürüten Roger Ailes’ın ortaya çıkan taciz skandalı ile ilgili yaşananları göz önüne seren film oldukça iddialı bir oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Televizyon yorumcusu Gretchen Carlson’un sonrasında ise sırasıyla Megyn Kelly ve çok sayıda kadının Roger Ailes tarafından taciz edildiklerini açıklaması ile 2016 yılında patlak veren skandal ile ilgili gelişmeleri işleyen film o dönem çok büyük ses getiren skandal ile ilgili olayları ve yaşananların perde arkasını dile getirmekte.

Fox News’tan NBC kanalına geçen Megyn Kelly karakterini Charlize Theron, televizyon yorumcusu Gretchen Carlson’u Nicole Kidman’ın canlandırdığı filmde kadın çalışanların maruz kaldığı taciz olayları sonrasında bu durumun ortaya çıkması ile 2016 yılında Fox News Ceo görevinden kovulan Roger Ailes çevresinde yaşananlara odaklanılmaktadır.

Fragman

Skandal, Bombshell, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın