Sky Rojo 3. Sezon | Netflix izle

7.8/10 - (10 {Puan})

Netflix dijital platformunun Ocak ayında izleyiciler ile buluşturduğu yapımlardan birisi olan Sky Rojo 3. sezon izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında Sky Rojo 3. sezon 1. bölüm izle, konusu, oyuncuları, yorumları ve inceleme ile alakalı sizler için detaylı bir içerik hazırladık.

İspanya yapımı AksiyonMacera ve Dram türünde bir yapım olan Sky Rojo dizisinde çalıştıkları bir genelevde yaşanan ölümcül olaylar sonrasında çareyi kaçmakta bulan 3 kadının yaşadıkları konu edilmektedir. Dizi 18 yaş ve üzeri izleyici kategorisi için uygundur. Dizinin 3. sezonu her biri yaklaşık 30-35 dakika süreye sahip olan 8 bölümden oluşmaktadır.

Sky Rojo 3. Sezon Konusu

Geçmişlerinde bir çok travmatik olaylar yaşamış olan 3 kadın bir genel evde çalışmaktadır. Çalıştıkları bu genel evde ölümcül olaylar yaşanmaya başlayınca bu üç kadın çareyi kaçmakta bulur. Kaçmaları ile birlikte genel evi işletenler ve adamları kadınların peşine düşmüştür. Artık bu üç kadını büyük ve heyecan dolu bir macera beklemektedir.

Sky Rojo 3. sezonda Coral, Gina ve Wendy kendilerine İspanya’nın Almeria kentinde yeni bir yaşam kurmuşlardır. Ve umutla bekledikleri aşka da kavuşmuşlardır. Ancak kaçtıkları genelevin sahibi Romeo, kadınların peşindedir. Bu da huzurlu ve sakin yaşantılarının önündeki en büyük engeldir. Üç kadın, çaldıkları paralar ile bir pastane açarlar. Bu onların biraz olsun rahatlamasını sağlamıştır. Acaba bu rahatlama uzun süreli olabilecek midir?

Sky Rojo Oyuncuları

Verónica Sánchez
Miguel Ángel Silvestre
Asier Etxeandia
Lali Espósito
Yany Prado
Catalina Sopelana
Alicia Sánchez
Maia Dunne
Chloe Dunne
Godeliv Van den Brandt
Penélope Guerrero
Luisa Vides
Niko Verona
Iván Yao
Enric Auquer
José Manuel Poga
Carmen Santamaría
Cecilia Gómez
Luis Zahera
Chema Ruiz

Netflix’in bu ay içinde vizyona koyduğu yapımlardan öne çıkan diğer yayınları da sizler için hazırladık dilerseniz aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz;

That ’90s Show 1. Sezon | Netflix izle

Bling Empire: New York 1. Sezon | Netflix izle

Şansa Başkan 1. Sezon | Netflix izle

Fauda 4. Sezon | Netflix izle

Şahmaran 1. Sezon | Netflix izle

İçeriğimize benzer yazıları Dizi Haberleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

www.heavytrend.com

Yorum yapın