Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Snake Eyes, bir taraftan ölümcül bir ninja olma yolunda ilerlerken diğer yandan da kendisine yeni bir yuva elde etmiştir.

Film Türü Nedir ?

Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Robert Schwentke

Film Oyuncuları Kimdir ?

Henry Golding, Samara Weaving, Úrsula Corberó, Andrew Koji, Peter Mensah

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Ağustos 2021

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, Snake Eyes, bir taraftan ölümcül bir ninja olma yolunda ilerlerken diğer yandan da kendisine yeni bir yuva elde etmiştir. Henry Golding, eski bir Japon klanının mirasçılarının hayatını kurtarır. Bu hareketinden sonra klana kabul edilir. Snake Eyes şimdi Japonya’ya gelmiştir ve Arashikage gözetiminde iyi bir ninja olma yolunda ilerlemektedir. Arashikage ona sadece eğitim değil aynı zamanda uzun zamandır özlemini çekmekte olduğu bir de yuva sunacaktır. Ancak Snake Eyes’ın geçmişinden gelen izler onu takip eder ve bazı sırlar açığa çıkar. Bu da onun onur ve sadakatinin sınanmasına yol açacaktır.

Fragman

Snake Eyes: G.I. Joe Origins, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle