Şöhretler Okulu

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Şöhretler Okulu, Kemal Öğretmen, mesleğine tutku ile bağlı bir kişiliktir. Sahibi olduğu okulda çocuklara eğitim vermek onun en büyük mutluluğudur.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Adnan Önal

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ediz Hun, Berna Üçkaleler, Nisa Sofiya Aksongur, Çınar Yükçeker, Cemre Demircan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Şöhretler Okulu, Kemal Öğretmen, mesleğine tutku ile bağlı bir kişiliktir. Sahibi olduğu okulda çocuklara eğitim vermek onun en büyük mutluluğudur. Ancak Kemal öğretmen mesleğine bu derece bağlı iken kızı Deniz ile ilgilenmeyi ihmal etmiştir. Kızı Deniz, babasının iş yoğunluğu sebebiyle kendisi ile ilgilenmemesini yüreğinde bir yara olarak taşımaktadır.

Deniz’e göre artık babası emekli olmalı, birlikte vakit geçirmeye başlamalıdırlar. Bunun tek yolu ise sahibi olunan Kaktüs Koleji’ni satılığa çıkarmaktır. Bunu gerçekleştirmek için okulu satın alacak kişileri dahi ayarlar. Ancak babası buna karşıdır. Kemal öğretmen kızının fikrini dinledikten sonra ona bir teklifte bulunur. İkisi de bir ekip oluşturarak yarışacaklardır. Yarışmayı kim kazanır ise okulun geleceği ile ilgili de o söz sahibi olacaktır.

Baba kız arasında gerçekleşecek olan yarışmada okulun satılmamasını isteyen Popstar, Atom, Arabesk, Messi, Oburix, Ayaklı Gazete, Hack-i Can, Organik ve Einstein’den oluşan çocuklar takımı da Kemal Bey’e yardım edince hayli zorlu bir yarışma başlayacaktır.

Fragman

Şöhretler Okulu, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle