Solgun Mavi Gözler

7.8/10 - (100 {Puan})

Solgun Mavi Gözler filmi, 6 Ocak 2023 tarihinde Netflix dijital platformunda vizyona giren Gerilim ve Dram türünde bir yapımdır. Filmin baş rollerinde Christian Bale, Harry Melling, Gillian Anderson yer almaktadır.

Solgun Mavi Gözler Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

1830 yılının bir kış sabahında West Point’te bir harp okulunun cesedi bulunur. Bulunan ceset morga kaldırıldığında kalbinin çıkarıldığı tespit edilince olayın vahşeti gün yüzüne çıkar. Hap okulunu yönetenler, okulun yeni kurulmuş olması nedeniyle, kötü şöhret yapmasını önlemek istemektedirler. Cinayeti çözmek için Christian Bale’in canlandırdığı Dedektif Augustus Landor’dan yardım isterler.

Olayı araştırmaya başlayan Augustus Landor, harp okulu öğrencilerinin sessizlik yemini etmiş olmaları sebebiyle istediği bilgilere ulaşmakta zorlanmaktadır. Ancak okulun katı disiplin kurallarından hoşlanmayan şair ruhlu Edgar Allan Poe, ona yardımcı olmaktan çekinmeyecektir.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Hayata Röveşata Atan Adam

Gasp

Ai

Tamiri Mümkün

İllegal Hayatlar

Solgun Mavi Gözler filmi gibi Gerilim türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Gerilim Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Solgun Mavi Gözler filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın