Son Düello

7.4/10 - (52 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Son Düello, Fransa’da 1386 yılında gerçekleştiği kayda alınan ve Kral Charles VI ve onun hükümeti tarafından resmi olarak izin verilen son düello konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

The Last Duel

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ridley Scott

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jodie Comer, Matt Damon, Adam Driver, Ben Affleck, Clare Dunne

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Ekim 2021

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Son Düello, Fransa’da 1386 yılında gerçekleştiği kayda alınan ve Kral Charles VI ve onun hükümeti tarafından resmi olarak izin verilen son düello konu ediliyor. Matt Damon ve Ben Affleck gibi ünlü isimler yer almaktadır. Jean de Carrouges ve Jacques le Gris iki eski dosttur ancak dostluklarını gölgede bırakan ve artık birer ezeli düşman olmalarını sağlayan acı bir olay gerçekleşmiştir. Jean de Carrouges bir Normandiya şövalyesidir ve arkadaşı ile aralarındaki anlaşmazlık kral tarafından onaylanan son bir düello ile çözülecektir. O tarihlerde düelloda kazanan tarafın tanrı katında da haklı olduğu inancı hakimdir. İki eski dostun aralarındaki düşmanlık Fransız aristokrasisini ve de ülkeyi ikiye bölmek üzeredir. Carrouges’un eşi, Jacques le Gris‘in kendisine tecavüz ettiğini iddia etmektedir. Karşı tarafı tecavüz ile suçladığı için kocasının bu düelloyu kaybetmesi halinde kendisi de ölüm ile karşı karşıya kalacaktır.

Fragman

Son Düello, The Last Duel, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle