Songbird

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Songbird film; Korona salgını üzerinden iki yıl geçmiştir ve salgına sebep olan virüs mutasyona uğrar ve pandemi çok daha ölümcül bir şekilde yayılmaya başlar.

Film Türü

Dram Gerilim

Film Yönetmeni

Adam Mason

Film Oyuncuları

K.J. Apa, Sofia Carson, Demi Moore

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Aralık 2020

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Songbird film; Korona salgını üzerinden iki yıl geçmiştir ve salgına sebep olan virüs mutasyona uğrar ve pandemi çok daha ölümcül bir şekilde yayılmaya başlar. Salgının kontrol altına alınabilmesi için ilk çözüm olarak şehir ikiye bölünmüştür. Nico, motokurye olarak çalışan ve görevinden dolayı dokunulmazlığa sahip iki tarafa da rahatça girip çıkabilmektedir. Bu virüse karşı bağışıklığı olan nadir kişilerden olduğu için bu ayrıcalık ona tanınmıştır. Ancak kız arkadaşından ayrı kalmak zorundadır. Sara’ nın enfeksiyon kapmış olma riskine karşılık iki sevgilinin görüşmesi yasaktır. Nico, sevgilisini kurtarmanın çeşitli yollarını aramaya başlamıştır.

Fragman

Songbird, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın