Soul

9.5/10 - (2 {Puan})

Uzun zamandır ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Soul filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Soul filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Soul filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Filmin Türü

Animasyon, Macera, Aile

Yönetmen

Pete Docter, Kemp Powers

Oyuncular

Jamie Foxx, Tina Fey, Graham Norton

Vizyon Tarihi

11 Ekim 2020

IMDb Puanı

8.0

Film Konusu

Soul, en büyük zevki piyano çalmak olan müzik öğretmeni Joe Gardner en büyük hayali bir jazz grubunda çalmaktır.

Joe Gardner bir orta okulda müzik öğretmenliği yapmaktadır. Piyano çalmaktan hoşlanan Joe Gardner’ın en büyük hayallerinden birisi bir jazz grubu ile beraber piyano çalmaktır. Günün birinde New York’ta sokakta gezerken bir anda kanalizasyona düşer. Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içerisinde bulan Joe Gardner, dünyaya nasıl geri döneceğini bulmak için büyük bir maceraya atılacaktır.

Soul, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın