Söz Vermiştin

9/10 - (3 {Puan})
Film Özeti

Söz Vermiştin, Müzik yapımcısı olan Nedim, günün birinde sosyal medyada dolaşırken tesadüf eseri eski bir okul arkadaşına rastlar.

Film Türü

Aşk, Dram

Film Yönetmeni

Baran Seyhan

Film Oyuncuları

Emre Karayel, Aslı Tandoğan, Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Gözde Seda Altuner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Kasım 2019

IMDb Puanı

3.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Müzik yapımcısı olan Nedim, günün birinde sosyal medyada dolaşırken tesadüf eseri eski bir okul arkadaşına rastlar. Rastladığı bu arkadaşı Lilyan’dır ve okulu bitirdikten sonra bir daha hiç görüşmemişlerdir. Lilyan’ın çalışmakta olduğu şirket Türkiye’de Yıllar sonra görüşen bu iki arkadaşın ilişkisi kısa süre içerisinde gelişir ve birlikte bir aşka yelken açarlar. Yıllar sonra birbirini bulan ve sonrasında da bir aşk yaşamaya başlayan bu ikiliyi birçok sürpriz beklemektedir.

Sosyal medya aracılığı ile yıllar sonra okul arkadaşına rastlayan Nedim, görüştüğü Lilyan ile bir ilişki yaşamaya başlar. İkili yıllar sonra birbirlerini ve uzun süredir aradıkları aşkı bulmuşlardır. Ama her aşkta olduğu gibi bu iki aşığı da yine zorluklar beklemektedir. Kasım 2019 da ekranlardaki yerini alan film romantik öğeler içermektedir.

Fragman

Söz Vermiştin, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın