Space Jam: Yeni Efsane

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Space Jam: Yeni Efsane, ünlü basketbolcu LeBron James’in Michael Jordan’ın mirasını devam ettirdiği dönem de başına gelenler konu ediliyor.

Orjinal Adı

Space Jam: A New Legacy

Film Türü Nedir ?

Macera, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni Kimdir ?

Malcolm D. Lee

Film Oyuncuları Kimdir ?

LeBron James, Sonequa Martin-Green, Don Cheadle, Cedric Joe

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Temmuz 2021

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Space Jam: Yeni Efsane, ünlü basketbolcu LeBron James’in Michael Jordan’ın mirasını devam ettirdiği Space Jam: A New Legacy, dijital bir dünyaya hapsedilen oğlunu kurtarmak için liderlik ettiği Looney Tunes üyeleriyle gerçek bir takım olup bir basketbol maçında yenilmez armada Goons’u alt etmenin mücadelesini veren LeBron James ve ekibinin hikâyesini anlatıyor.

Space Jam: A New Legacy, düzenbaz bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağsalim eve götürebilmek için yapması gereken, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada, yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına –daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya– karşı onları zafere taşımaktır.

Fragman

Space Jam: Yeni Efsane, Space Jam: A New Legacy, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle