Spirit Özgür Ruh

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Spirit Özgür Ruh, Lucky Prescott, küçük bir kasabada yaşayan ve oldukça gözü pek ve cesur bir at binicisi olan annesi Milagro Navarro’yu hiç görmemiştir.

Orjinal Adı

Spirit Untamed

Film Türü Nedir ?

Macera, Animasyon, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Elaine Bogan, Ennio Torresan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Temmuz 2021

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Spirit Özgür Ruh, Lucky Prescott, küçük bir kasabada yaşayan ve oldukça gözü pek ve cesur bir at binicisi olan annesi Milagro Navarro’yu hiç görmemiştir. Annesi kuralları pek sevmeyen başı buyruk bir kişiliğe sahiptir ve bu özellikleri aynen Lucky’de de bulunmaktadır. Lucky, Cora teyzesi ile yaşamaktadır ve onun bu kural tanımayan tavır ve davranışları teyzesini hayli endişelendirmektedir. Lucky, teyzesi Cora ile Doğu Yakası’nda yaşamını sürdürmektedir. Ancak Lucky çok fazla sayıda tehlikeli yaramazlığa karışmaktadır. Bu nedenle endişelenen teyzesi günün birinde tüm eşyaları toplayarak Lucky’nin babasının yaşadığı Miradero’ya taşınırlar. Taşındıkları bu kasaba çok sessiz ve hareketsizdir bu nedenle Lucky burada hayli zorlanmaktadır. Ancak günün birinde kendisi gibi özgür bir ruha sahip olan yabani at Spirit ile tanışır.

Ayrıca Abigail Stone ve Pru Granger isimlerinde iki de binici arkadaş ile tanışır ve hayatına yeni bir heyecan giriverir. Özgür ruhlu Spirit ile aralarında oldukça derin bir bağ kurulması çok zaman almayacaktır. Kötü yürekli bir at bakıcısı ve onun ekibi ise Spirit ve onun sürüsünü yakalayıp, onları açık arttırma ile satmayı planlamaktadır. Spirit ve sürüsü yakalanır ve açık arttırma ile satılırsa ağır işlerde çalıştırılacaklardır. Lucky, yeni arkadaşlarının da desteğini alarak Spirit ve sürüsünü kurtarmak adına çok tehlikeli bir maceraya atılacaktır.

Fragman

Spirit Özgür Ruh, Spirit Untamed, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle