Stalker

Puan Verin
Film Özeti

Stalker, Bilinenden apayrı bir yaşam düzeni içerisinde, ismi olmayan bir ülkeye götürüyor. Dünyaya düşen dev bir göktaşı, gezegendeki yaşamı toptan yerle bir eder.

Film Türü

Bilim-Kurgu, Dram

Film Yönetmeni

Andrei Tarkovsky

Film Oyuncuları

Alisa Freyndlikh, Aleksandr Kaydanovskiy, Anatoliy Solonitsyn, Nikolay Grinko, Natalya Abramova

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Haziran 2019

IMDb Puanı

8.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Stalker, Bilinenden apayrı bir yaşam düzeni içerisinde, ismi olmayan bir ülkeye götürüyor. Dünyaya düşen dev bir göktaşı, gezegendeki yaşamı toptan yerle bir eder. Bunun ardından Zone adında yepyeni ve  gizemli bir bölge oluşmuştur. Bu bölgeden içeri girmeyi başaran insanların tutkularının gerçekleştiğine yönelik söylentiler etrafta dolaşmaktadır. Zone’da, insan zihninin algılamasının mümkün olmadığı kadar büyük güçte bir varlık yaşamaktadır. Askeri birliklerce koruma altına alınan Zone bölgesine yalnızca gerekli olgunluğa erişmiş cesur Stalker’ların girmesine izin verilmekte ve bölgeye giren insanlara eşlik etmektedirler. Filmin kahramanı Stalker ise, ailesinin şiddetle karşı koymasına rağmen bölgeye girmek isteyen bir bilim adamı ile bir yazara eşlik etmeye karar verir.

Fragman

Stalker, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın