Stranger Things 4.Sezon

Puan Verin
Dizi Özeti

Stranger Things 4.Sezon, Bahar tatilinde Hawkins’in üzerine bir kâbus gibi çöken karanlık; yeni dehşetleri, rahatsız edici anıları ve yeni bir felaket tehlikesini beraberinde getirir.

Dizi Türü

Amerikan bilimkurgu, korku ve dram

Yönetmen

The Duffer Brothers

Oyuncular

Winona Ryder,David Harbour,Millie Bobby Brown

Sezon Tarihi

27 Mayıs 2022

IMDb Puanı

8.7

Dizi Konusu

Stranger Things 4.Sezon, Bahar tatilinde Hawkins’in üzerine bir kâbus gibi çöken karanlık; yeni dehşetleri, rahatsız edici anıları ve yeni bir felaket tehlikesini beraberinde getirir. El, yeni okulundaki zorbalara karşı kendini korumakta güçlük çekerken Joyce gizemli bir paket alır. Hawkins’de ise amatör bir oyuncu D&D gecesini alt üst eder. Bir uçak Mike’ı Kaliforniya’ya getirir ve bir ceset Hawkins’i şaşkına çevirir. Nancy ipucu aramaya gider. Sarsılmış hâldeki Eddie gördüklerini tüm ekibe anlatır. Murray ve Joyce Alaska’ya uçar. El ciddi sonuçlara katlanmak zorunda kalır. Robin ve Nancy, Hawkins’in iblislerini araştırır. Dr. Owens üzücü haberler verir. Max büyük tehlikededir ve zaman tükenmektedir. Pennhurst’deki bir hastanın ziyaretçileri vardır. Hopper ise Rusya’da sıkı bir çalışma içindedir.

Hawkins’teki çocuklar yıkık dökük bir evde ipucu ararken Owens tarafından Nevada’ya götürülen El, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Birisi daha Vecna’ya kurban gider. Demir Perde’nin ardında riskli bir kurtarma görevi başlatılır. Kaliforniya ekibi bir hacker’dan yardım ister. Steve ekip için bir fedakârlıkta bulunur. Hopper bir canavarla savaşmaya hazırlanırken Dustin, Vecna’nın neyin peşinde olduğunu araştırır ve gaipten gelen bir mesajın şifresini çözer. Eski bir anı El’e güç verir. Nancy sarsıcı hayaller görür, El ise kendisi için çok önemli bir sınavı geçer. Hawkins’dekiler erzak ve silah toplayarak savaşa hazırlanır. Kahramanlarımız tek yürek olup Hawkins’i kurtarmak için düşmanlarına dört koldan savaş açar. Sadece Hawkins’in değil, tüm dünyanın geleceği onların elindedir.

Fragman

Stranger Things 4.Sezon, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın