Subay ve Casus

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Subay ve Casus, 1984 yılların da konu edilen film başarılı ve görevi ülkesine sağdık bir subayın asılsız bir şekilde casusluk ile suçlanması konu ediliyor.

Orjinal Adı

J’accuse, An Officer and a Spy

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Tarihi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Roman Polanski

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jean Dujardin, Louis Garrel, Emmanuelle Seigner, Grégory Gadebois, Melvil Poupaud

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ağustos 2020

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Subay ve Casus, 1984 yılların da konu edilen film başarılı ve görevi ülkesine sağdık bir subayın asılsız bir şekilde casusluk ile suçlanması konu ediliyor. Yahudi asıllı Fransız Subay Alfred Dreyfus, 1984 yılında görev yaptığı sıralar da hiç de haketmediği bir suçlama olan casusluk ile suçlanmıştır. Almanya’ ya çok gizli askeri bilgileri sızdırmak suçlaması ile Suçlu bulunur.

Cezasını çekmek üzere Şeytan Adası’ nda hapse mahkum edilmiştir. Ancak istihbarat biriminin başın da bulunan Georges Picquart, bilgi sızdırılmasının devam ettiğini fark etmesi üzerine gerçek casusu bulmaya karar verir. Subay Alfred Dreyfus, suçsuz yere hapis edildiği düşüncesi içindedir.

Fragman

Subay ve Casus, J’accuse, An Officer and a Spy, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın