Suç Unsuru

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Suç Unsuru, Cemal ve Buğra aynı dairede yaşayan iki yakın arkadaştır. Bir sabah uykularının en derin anındayken, Komiser Baran ve ekibi tarafından evleri baskına uğrar.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Suç, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Süleyman Arda Eminçe

Film Oyuncuları Kimdir ?

Koray Erkök, Bülent Çolak, Altuğ Elveriş, Burak Sarımola, Emre Şen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Nisan 2019

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Suç Unsuru, Cemal ve Buğra aynı dairede yaşayan iki yakın arkadaştır. Bir sabah uykularının en derin anındayken, Komiser Baran ve ekibi tarafından evleri baskına uğrar. Artık şüphelisi oldukları bir soruşturmanın tam ortasına düşmüşlerdir. İki kafadar ne olduğunu bile anlamadan komiser Baran tarafından sorgulaya alınır. Aynı anda daireleri de, emniyet personeli tarafından didik didik aranmaya başlar. Çenesi düşük bir adam olan Cemal, sorduğu sorularla komiser Baran’ı bir hayli bunaltırken, pek konuşkan olmayan ve ağırkanlı bir mizaca sahip olan Buğra şüphe uyandırmaktadır. 

İlk kez böyle bir hücre baskınıyla karşılaşan komiser olayı bir türlü çözemezken, bir yandan evde suç unsuru aranmaya devam edilir. Olaya işi gereği dahil olan apartman yöneticisi Arslan Bey ise, yeni taşınan komşularını aslında hiç tanımadığı gerçeğiyle yüzleşir. Diğer komşuların iddialar karşısındaki soğukkanlı duruşlarına da kimse bir anlam veremez.

Fragman

Suç Unsuru, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın