Suikast Treni – Bullet Train

7.5/10 - (103 {Puan})
Film Özeti

Suikast Treni, Tokyo’dan hareket eden hızlı bir tren içerisinde birbirleri ile mücadele eden alanında uzman bir grup suikastçının hikayesi konu edilmekte.

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi Türü

Aksiyon – Macera

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi Vizyon Tarihi

5 Ağustos 2022

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi Oyuncuları

Brad Pitt, Zazie Beetz, Aaron Taylor-Johnson, Sandra Bullock, Joey King

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi IMDB Puanı

7.5

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi Süresi, Kaç Dakika ?

2 Saat 7 Dakika

Suikast Treni (Bullet Train) Filmi Konusu Nedir ?

Baş rolünde Brad Pitt’in yer aldığı filmde Tokyo’dan hareket eden hızlı bir tren içerisinde birbirleri ile mücadele eden alanında uzman bir grup suikastçının hikayesi konu edilmekte. Brad Pitt’in canlandırdığı Uğur Böceği karakteri işlerine bir süre ara vermiştir. Her girdiği görevde birileri ölmüştür ve artık işlerini daha barışçıl yollar ile yürütmek istemektedir.

Aldığı yeni görevde Tokyo’dan hareket eden bir hızlı tren içerisindeki çantayı alması gerekmektedir. Ancak çantanın peşinde olan yalnız kendisi değildir. Tren yolculuğu başladığında Uğur Böceği gizemli çantanın peşine düşer. Ancak trende o çantaya ulaşmak isteyen alanlarında uzman başka suikastçılarda bulunmaktadır. Bir süre sonra herkesin birbirini öldürmeye çalıştığı bir ortam oluşacaktır.

Suikast Treni, Bullet Train, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın