Suikastçı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Suikastçı – The Assassin’s Code, Cleveland polis teşkilatında yeni işe başlayan çaylak bir dedektif olan Michael, rahmetli babasının gölgesinden kurtulmak için çabalamaktadır.

Orjinal Adı

The Assassin’s Code

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

David A. Armstrong

Film Oyuncuları Kimdir ?

Justin Chatwin, Peter Stormare, Mark Thompson, Robin Thomas, Yancy Butler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Suikastçı, Cleveland polis teşkilatında yeni işe başlayan çaylak bir dedektif olan Michael, rahmetli babasının gölgesinden kurtulmak için çabalamaktadır. Michael’ın babası, o daha çocukken bir uyuşturucu skandalı nedeniyle hüküm giymiş olan bir dedektiftir. Babasının mesleğini kaybetmesine sebep olan skandalı sorma imkanı bulamayan Micheal, hayatını onun gölgesi altında sürdürmekten iyiden iyiye sıkılmıştır. Şimdi ise babasının gölgesinden kurtulmak ve kendisini kanıtlamak için eline çok iyi bir fırsat geçer.

Polisin eline geçirdiği 1 milyon dolar değerindeki uyuşturucu çalınıp üstüne de davayı yürüten dedektif hayatını kaybedince, Michael davayı alabilmek için amirine baskı yapar. Eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirmek isteyen Michael, davayı almayı başarınca vakit kaybetmeksizin çalışmalara başlar. Soruşturma ilerledikçe davanın farklı yönlerini öğrenen Michael, bu süreçte gerçeklerin ortaya çıkmasını engellemek için uğraşan Suikastçılarla savaşmak zorunda kalır.

Fragman

Suikastçı, The Assassin’s Code, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın