Süper Ajanlar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Süper Ajanlar, Vladimir oldukça yetenekli bir ajandır ancak kişilik olarak asi bir yapıya sahip Hector, bir bilgisayar korsanı acemi ajandır.

Orjinal Adı

Spycies

Film Türü Nedir ?

Komedi, Animasyon, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Zhiyi Zhang, Guillaume Ivernel

Film Oyuncuları Kimdir ?

Harun Can, Ali Çorapçı, Hakan Akın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Şubat 2020

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Süper Ajanlar, Vladimir oldukça yetenekli bir ajandır ancak kişilik olarak asi bir yapıya sahip Hector, bir bilgisayar korsanı acemi ajandır. Birlikte görev yapmaya başlarlar. Radiuzite isimli özel bir materyal çalınmıştır ve bu olayı aydınlatmak Vladimir ve Hector’un görevidir.  Bu ikili materyalin ve onu çalanların peşine hiç vakit kaybetmeden düşerler. Ancak bu olayı çözmek hiç kolay olmayacaktır. Vladimir ile Hector arasında yaşanan komik sahneler ile gülerken, aksiyon ve macera sahnelerinde ise oldukça heyecanlı anların yaşanacağı film çocuklar için oldukça eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir film olarak görünmektedir.

Birbiriyle hayli uyumsuz bir ikili oluşturan Vladimir ve Hector isimli ajanların çalınan özel bir materyalin ve onu çalanların peşine düşmeleri ile oldukça heyecanlı bir macera başlar. Vladimir oldukça tecrübeli bir ajandır ama karakter olarak asi bir kişiliğe sahiptir. Ekibin diğer üyesi Hector, bir bilgisayar korsanı olup henüz acemi bir ajandır.

Fragman

Süper Ajanlar, Spycies, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın