Süper Köpek ve Turbo Kedi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Süper Köpek ve Turbo Kedi, yaklaşık elli sene önce uzaya giden bir köpeğin dünyaya dönüşü sonrasında karşılaştığı farklılıklar konu edilmektedir.

Orjinal Adı

StarDog and TurboCat

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ben Smith

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Ekim 2021

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Süper Köpek ve Turbo Kedi, yaklaşık elli sene önce uzaya giden bir köpeğin dünyaya dönüşü sonrasında karşılaştığı farklılıklar konu edilmektedir. Buddy isimli köpek uzaya gideli tam elli yıl olmuştur ve artık dünyaya dönme zamanı gelmiştir. Ancak elli sene önceki dünya ile geri döndüğü dünya arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Kendi zamanında insanlar ile hayvanlar arasında sıkı bağlar vardır ama geri döndüğü dünyada insanlar ile hayvanlar arasındaki o sıkı bağlar artık eskisi gibi değildir.

Buddy daha önce çok iyi bildiği şimdi ise alışmaya çalıştığı dünyada kendine bir yardımcı bulacaktır. Bu Felix isimli oldukça yaramaz bir kedidir. Felix bir süper kahraman olmak istemektedir. Buddy ve Felix her ne kadar birbirlerinden farklı kişiliklere sahip olsalar da birlikte çalışacak ve karşılarına çıkan engelleri aşmaya çaba sarf edeceklerdir. Eğlenceli bir animasyon filmi olan yapımı ailece izleyebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Fragman

Süper Köpek ve Turbo Kedi, StarDog and TurboCat, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle