Suraj Pe Mangal Bhari

1/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Suraj Pe Mangal Bhari, 1990’larda teknolojinin bu kadar yaygın olmadığı cep telefonu sosyal medya olmadığı yani insanların özel hayatlarına bu kadar çabuk ulaşılamadığı dönemler.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Abhishek Sharma

Film Oyuncuları

Fatima Sana Shaikh, Manoj Bajpayee, Abhishek Banerjee

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

Kasım 2020

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Suraj Pe Mangal Bhari, 1990’larda teknolojinin bu kadar yaygın olmadığı cep telefonu sosyal medya olmadığı yani insanların özel hayatlarına bu kadar çabuk ulaşılamadığı dönemler. Bir özel dedektif ama bunun görevi biraz farklı. Düğün dedektifi yani evlenmek üzere olan insanların eş adaylarını araştıran ve açıklarını bulduğunda da onları ayırmaktan zevk alan bir adam. Suraj Pe Mangal Bhari, Yine eline böyle bir araştırma gelmiştir. Kendisini olduğundan çok farklı gösteren bir damat adayı. Babasının işlerine varis olarak kendini tanıtan adam düğün tarihi belli olmuşken dedektifin markajına girer.

Fragman

Suraj Pe Mangal Bhari, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın