Şuursuz Aşk

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Şuursuz Aşk, Yusuf küçük yaştan bu yana engelli birisidir. Üniversitede kampüsün girişinde simit satmak ve buradan kazandığı parayı annesine götürerek geçimlerini sağlamayı arzu etmektedir.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Umut Ertek

Film Oyuncuları

İsmail Hacıoğlu, Ebru Şahin, Burcu Kara, Ruhi Sarı, Ayşegül Günay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Şuursuz Aşk, Yusuf küçük yaştan bu yana engelli birisidir. Üniversitede kampüsün girişinde simit satmak ve buradan kazandığı parayı annesine götürerek geçimlerini sağlamayı arzu etmektedir. Siyasi konularda herhangi bir görüşü yoktur ve siyasetten uzak durmaktadır. İhtilal gerçekleşir ve Yusuf’ta ihtilalin getirdiği kargaşa ortamından kendi nasibine düşeni alır. Yaşadıkları nedeniyle büyük bir sarsıntı yaşayan Yusuf, akıl ve ruh sağlığı merkezinde kendini bulur. Menekşe’de uzun zamandır burada tedavi görmektedir. Menekşe geçmişinin izlerinden kurtulmaya çalışmaktadır ve bu ikilinin yolları hastanede kesişir.

Aynı hastaneden tedavi gören Yusuf ve Menekşe tanışırlar ve birlikte zaman geçirmeye başlarlar. Birlikte vakit geçirdikçe aşk denen duygunun farkına varırlar ve aralarında her geçen gün daha da büyük bir çekim oluşur. Birbirleri ile yakınlaştıkça kendilerini yeniden hayata gelmiş gibi hissetmektedirler.

Fragmanı

Şuursuz Aşk, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın