Tam Kafadan Karavana

4.8/10 - (96 {Puan})
Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Oğuz Öztürk, Celal Öztürk

Film Oyuncuları

Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Efekan Can, Burak Güneş, Serkan Dağlı

Filmi Ne Zaman Çıkacak ? Vizyon Tarihi

29 Nisan 2022

IMDb Puanı

4.4

Film Süresi

1 saat 51 dakika

Film Konusu

Tam Kafadan- Karavana, mali problemlerle boğuşan bir e-spor takımının, çok zor şartlarda bir turnuvaya hazırlık yapmaya çalışması sırasında yaşananları anlatıyor. Maddi sıkıntıları bir türlü gideremeyen Şenol Başkan, bu kez de e-spor kulübünü, yani internet kafesini bir kentsel dönüşüm projesi kapsamında kaybetmiş ve kapıda kalmıştır. Şenol başkan takımdaki oyuncularına, bundan böyle mobil oyun konseptine geçtiklerini söyleyerek, külüstür bir karavan satın alır ve takımı mahalledeki top sahasına çektikleri bu külüstür de antrenman yapmaya zorlar. Yeni turnuvaya hazırlık yapması gereken takım, elektriği bile olmayan karavanda antrenman yapamadığından, isyan etme noktasına gelmiştir. Şenol başkan bir an önce kara bulutları dağıtıp, takımı dağılmaktan kurtarma peşindedir.

Oğuz Öztürk ile Celal Öztürk’ün  birlikte yönettiği ve Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya ile Serkan Dağlı’nın oynadığı Tam Kafadan- Karavana, maddi sorunları nedeniyle hareket edemez hale gelmiş bir e-spor takımının, bu şartlar altında bir turnuvaya hazırlanmaya çalışırken yaşadığı komik olayları ele alıyor. Şenol Başkanın internet kafesini de kaybetmesiyle birlikte kendilerini hurda bir karavanda bulan takımdaki gençler, kazan kaldırmak üzeredir. Turnuvaya katılabileceklerinden bile emin olamayan takım, Şenol Başkanın çabalarına yanıt vermekte zorlanır. Tam Kafadan- Karavana, 27 Mart 2020’de CJ Entertainment dağıtımıyla Bros Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Tam Kafadan Karavana, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın