Tamircikler Robotçuklara Karşı

Puan Verin
Film Özeti

Tamircikler Robotçuklara Karşı, Profesör Eugenius, kendisi gibi başarılı bir mucit olan okul arkadaşı Erika ile karşılaşır.

Orjinal Adı

Fixies vs. Crabots

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Basil Bedoshvili

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Mart 2020

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Tamircikler Robotçuklara Karşı, Profesör Eugenius, kendisi gibi başarılı bir mucit olan okul arkadaşı Erika ile karşılaşır. Bu durum hem kendisi, hem kendisi hem de Tamircikler için çok büyük bir tehlike oluşturur. Eugenius’un yıllardır görüşmediği Erika, kendisi için Tamirciklerden çok daha kuvvetli ve daha hızlı olan Robotçuklar adını verdiği minik yardımcılar icat etmiştir. Dahası, Robotçuklar ile Tamircikler arasında bir yarışma bile planlanmıştır. Tamircikler’in yarışmayı kaybetmesi halinde Erika, onların varlığını bütün dünyaya açıklayacaktır. Profesör ve Tamircikler, kaybetmeleri halinde kendileri için büyük bir tehlike oluşturacak olan bu yarışı kazanabilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Fragman

Tamircikler Robotçuklara Karşı, Fixies vs. Crabots, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın