Tavşan Jojo

7.9/10 - (118 {Puan})
Film Özeti

Tavşan Jojo, Jojo, küçük çocuklara askeri eğitim verilen bir Nazi kampında eğitim almakta ancak bu eğitimlere intibak etmekte zorlanmaktadır.

Orjinal Adı

Jojo Rabbit

Film Türü

Komedi, Dram, Savaş

Film Yönetmeni

Taika Waititi

Film Oyuncuları

Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Taika Waititi, Scarlett Johansson, Sam Rockwell

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Tavşan Jojo; Jojo Betzler adında bir çocuk Hitler’in çocuk ordusunda yer almaktadır. Jojo, küçük çocuklara askeri eğitim verilen bir Nazi kampında eğitim almakta ancak bu eğitimlere intibak etmekte zorlanan Jojo 10 yaşlarında bir çocuktur. Günün birinde annesinin Yahudi asıllı bir kızı evlerinde sakladığını öğrenir. Yahudi asıllı bu kız ailenin evinde tavan arasında kalmaktadır. Jojo, hayallerinde en yakın arkadaş olarak Adolf Hitler’i benimsemiştir ve gerçek hayattaki Adolf Hitler ile Jojo’nun hayali arkadaşı olan Adolf Hitler arasında çok büyük fark vardır. Evlerinde Yahudi asıllı bir kızın annesi tarafından saklanması Jojo’nun zihninde karmaşık olayların meydana gelmesine sebep olacaktır. Jojo insanların dil, din, ırk gibi sınıflar ayrılmasına ve ırkçılığa karşıdır ve bunun için de bir mücadele sergilemesi gerekecektir.

Jojo Rabbit, Jojo isimli 10 yaşındaki çocuk Naziler tarafından çocuklara verilen eğitimlere katılmaktadır ve burada kendine arkadaşlar edinmiştir. Ama edindiği arkadaşlardan en önemlisi Adolf Hitler’dir. Ama bu Adolf Hitler gerçeğinden biraz farklıdır. Öncelikle bu hayali bir arkadaştır ve gerçek olan ile neredeyse taban tabana zıt karaktere sahiptir. Jojo bu hayali arkadaşı ile sürekli konuşmaktadır. Günün birinde evlerinin tavan arasında bir Yahudi kızın annesi tarafından saklanmakta olduğunu öğrenir. Aldığı eğitim gereği Yahudileri düşman olarak öğrenmiştir ama bu kız hiç te kendisine öğretildiği gibi düşmana benzememektedir. Jojo içinden çıkılmaz bir ikilemin arasında kalmıştır.

Fragman

Tavşan Jojo, Jojo Rabbit, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın