Tavşan Okulu: Çılgın Yumurtalar

5.6/10 - (214 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Tavşan Okulu: Çılgın Yumurtalar, bahar Bayramı’nı yok etmeye çalışanlara karşı mücadele eden maceraperest tavşanların hikâyesini anlatıyor.

Orjinal Adı

Die Häschenschule – Der große Eierklau, Rabbit Academy: Mission Eggpossible

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ute von Münchow-Pohl

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Eylül 2022

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tavşan Okulu: Çılgın Yumurtalar, bahar Bayramı’nı yok etmeye çalışanlara karşı mücadele eden maceraperest tavşanların hikâyesini anlatıyor.

Afacan şehir tavşanı Leo, Bahar Bayramı’ndan sonsuza dek kurtulmak istediği için tilkilerle işbirliği yapar. Maceracı tavşanlar Max, Emmy ve onların arkadaşları onu durdurmayı başarabilecekler mi? Kahramanlarımız, bilge öğretmenleri Bayan Hermione’nin yardımıyla gizemli bir dövüş tekniğinde ustalaşmayı öğrenmek zorunda kalacaklar ve bu maceralı yolculukta birine ve hatta bir tilkiye bile güvenmenin ne demek olduğunu öğrenecekler.

Fragman

Tavşan Okulu: Çılgın Yumurtalar, Die Häschenschule – Der große Eierklau, Rabbit Academy: Mission Eggpossible, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın