Tehdit

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Tehdit, Zaire’de çok tehlikeli ve ölümcül bir virüs ortaya çıkmıştır. Albay Sam Daniels, bulaşıcı hastalıklar ile ilgili bir uzmandır.

Orjinal Adı

Outbreak

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Wolfgang Petersen

Film Oyuncuları Kimdir ?

Dustin Hoffman, Morgan Freeman, Rene Russo, Kevin Spacey, Cuba Gooding Jr.

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Mayıs 1995

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tehdit, Zaire’de çok tehlikeli ve ölümcül bir virüs ortaya çıkmıştır. Albay Sam Daniels, bulaşıcı hastalıklar ile ilgili bir uzmandır. Zaire’de bir anda ortaya çıkan bu ölümcül virüsü araştırmak ile görevlendirilir. Albay Sam Daniels, yaptığı araştırmaların sonucu olarak bu virüsün Amerika Birleşik Devletleri’ne de sıçradığını tespit eder. Bu virüs o kadar güçlüdür ki çok kısa bir süre içerisinde Amerika’nın geneline yayılarak tüm yaşayan insanları yok edebilecek türdendir. Albay Sam Daniels, eski eşi ile birlikte California’nın küçük bir kasabasında başlayan bu virüsü kontrol almaya çalışırlar. Ancak bu hiç de kolay bir görev değildir.

Fragman

Tehdit, Outbreak, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın