Tehlikeli Oyun (Poker Face) (2022)

Puan Verin

Vizyona giren ve girecek olan filmler ile ilgili haberlere yer verdiğimiz sitemizde bugün de sizler için Tehlikeli Oyun (Poker Face) filmine ilişkin bilgiler sunacağız. Tehlikeli Oyun (Poker Face) filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Film ile ilgili bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığı günden bu yana birçok haberle anılan filmin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldukça filme dair merak daha da arttı. Sonrasında yakın zaman önce Tehlikeli Oyun (Poker Face) fragmanı yayınlandı ve film ile ilgili haberlere yapımcı firma tarafından ağırlık verildi.

Tehlikeli Oyun (Poker Face) Film Özeti Nedir ?

Russell Crowe’un başrolünde yer alıp yönetmenliğini üstlendiği film, teknoloji sektöründe kendine bir servet yaratan Jake Foley’nin çocukluk arkadaşlarına ev sahipliği yaptığı büyük ödüllü bir poker gecesinin ortaya çıkan sırlar ve sürpriz gelişmelerle birlikte farklı bir noktaya evrilmesini konu ediniyor.

Büyük kazançların ve kayıpların olduğu poker dünyasına odaklanan filmde Russell Crowe, teknolojiden servet kazanmış dolar milyarderi ve kumarbaz Jake Foley karakterine hayat veriyor. Milyarder Foley, en iyi arkadaşlarına asla unutamayacakları bir gece hazırlar ve onlara hayal bile edemeyecekleri kadar çok para kazanma şansı tanır. Ancak bu oyunu oynamak için, oyuncuların hayatlara pahasına korudukları tek şeyi yani en özel sırlarını ortaya dökmeleri gerekir. Oyun ilerledikçe, Foley’in arkadaşları oynadıkları oyunun gerçekte neyin hakkında olduğunu keşfedecektir.

Tehlikeli Oyun (Poker Face) Film Türü Nedir ?

Gerilim, Suç, Aksiyon

Tehlikeli Oyun (Poker Face) Film Yönetmeni Kimdir ?

Russell Crowe

Tehlikeli Oyun (Poker Face) Film Oyuncuları Kimdir ?

Russell Crowe, Elsa Pataky, Liam Hemsworth

Tehlikeli Oyun (Poker Face) Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Kasım 2022

Tehlikeli Oyun (Poker Face) IMDb Puanı

5.1

Yorum yapın