Teksas Katliamı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Teksas Katliamı, elektrikli testereli katil Leatherface’e yıllar sonra yeniden ortaya çıkışı ile kabus yaratmaya devam ediyor.

Orjinal Adı

Texas Chainsaw Massacre

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

David Blue Garcia

Film Oyuncuları Kimdir ?

Elsie Fisher, Alice Krige, Sarah Yarkin, Olwen Fouéré, Mark Burnham

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Şubat 2022

IMDb Puanı

4.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Teksas Katliamı, elektrikli testereli katil Leatherface’e yıllar sonra yeniden ortaya çıkışı ile kabus yaratmaya devam ediyor.

Uzun yıllar önce Teksas‘ta terk edilen bir kasaba fenomenlerin ilgisini çekmiştir. Bu kasabanın gizemi onların ilgisini çekmiştir. Ancak kimse bu kasabanın hikayesini bilmemekte yada anlatmaktan kaçınmaktadır. Fenomenlerin daha da ilgisini çeken bu durum yeniden canlandırma kararı alarak harekete geçerler. Ancak çok geçmeden kasabanın gizemi ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Hem de korkunç gerçekler. Çok geçmeden kasaba da katil Deri Surat”ın dehşetiyle karşı karşıya gelmeleri ile hayatları kabusa dönüşür. Artık fenomenler ölüm kalım savaşı içine girmişlerdir. Kasabanın gizemi yavaş yavaş ortaya çıkmıştır ama kendileri büyük tehlike altındadır. Bu gizemli katili durdurabilecekler mi? Yada ona av mı olacaklar.

Fragman

Teksas Katliamı, Texas Chainsaw Massacre, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle