Temizlikçi

Puan Verin
Film Özeti

Temizlikçi, tıkanmış bir gideri tamir etmek için evine gelen bir temizlik görevlisi ile arkadaşlık kurmaya başlayan genç bir kadının yaşadıkları konu ediliyor.

Orjinal Adı

The Cleaning Lady

Film Türü

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni

Jon Knautz

Film Oyuncuları

Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig, Elizabeth Sandy, Mykayla Sohn

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Temizlikçi, tıkanmış bir gideri tamir etmek için evine gelen bir temizlik görevlisi ile arkadaşlık kurmaya başlayan genç bir kadının yaşadıklarını perdeye aktarıyor. Alice, beraber olduğu evli erkek arkadaşıyla olan ilişkisini bitirmeye çalışan genç bir kadındır. Sevgiye bağımlı bir kadın olan Alice için bu süreç hiç de kolay geçmemektedir. Bu esnada temizlik yapmak için evine gelen Shelly adındaki temizlikçi kadınla samimiyet kurmaya başlar. Yüzünde yara izleri olan ve bu yüzden fazla topum içine çıkmayan Shelly’ye yardım etmek isteyen Alice, zaman geçtikte onunla daha sıcak bir ilişki kurmaya başlar. Shelly ile olan arkadaşlığından gayet memnun olan Alice, zamanla yeni arkadaşı ile ilgili dehşet verici gerçekleri öğrenmeye başlar.

Fragman

Temizlikçi, The Cleaning Lady, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın