Tez: 13. Gece

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Tez: 13. Gece, bitirme tezi için psikolojik sorunları olan bir genç kızın evine taşınan Gaye’nin yaşadıklarını beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Taylan Işıklar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Benan Kılıç, Fulya Işıklar, Hüseyin Yaman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Şubat 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tez: 13. Gece, bitirme tezi için psikolojik sorunları olan bir genç kızın evine taşınan Gaye’nin yaşadıklarını beyaz perdeye aktarıyor. Gaye, klinik psikoloji dalında yüksek lisans yapan bir genç kadındır. Bitirme tezi için bir konu belirlemeye çalışan Gaye, erkek arkadaşı Emre’nin tavsiyesi ile psikolojik sorunları olan Narin adındaki bir kız ile tanışır. Narin’in yaşadığı sıkıntılar ile ilgili çalışma yapmak isteyen Gaye, bu süreçte Narin’in yanına taşınır. Gaye, eve taşınıp seanslara başladıktan sonra, kardeşi Barış’ın kendisine verdiği video kamera ile yaptıkları seansları kaydetmeye başlar. Fakat bir süre sonra Gaye’den kimse haber alamaz. Kardeşinin başına gelenleri açığa çıkarmak isteyen Barış, kamera kayıtlarını izlemeye karar verir. Barış, kameradaki görüntülere baktığında yalnızca on üç gün çekim yapıldığını fark eder. Bu on üç gecenin ardından yaşananlar ise herkes için bir sırdır.

Fragman

Tez: 13. Gece, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın