That ’90s Show 1. Sezon | Netflix izle

Puan Verin

Netflix dijital platformunun Ocak ayında izleyiciler ile buluşturduğu yapımlardan birisi olan That ’90s Show 1. sezon izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında That ’90s Show 1. sezon 1. bölüm izle, konusu, oyuncuları, yorumları ve inceleme ile alakalı sizler için detaylı bir içerik hazırladık.

Komedi türünde bir dizi olan That ’90s Show 1. sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Dizinin her bölümü yaklaşık 20-22 dakika arasında bir süreye sahiptir. Dizi 18 yaş ve üzeri izleyici kategorisi için uygundur. Dizi 1995 yılı yazında torunlarının yaz tatili için evlerine gelmesi sonrasında bir büyük anne ve büyük babanın torunları ile ilgili yaşadıklarını konu almaktadır.

That ’90s Show Dizi Konusu

Takvim yaprakları 1995 yılının yaz aylarını göstermektedir. Leia Forman, babası dışında pek de arkadaşı olmamasından dolayı biraz mutsuzdur ve hayatına bir macera katmak istemektedir. Leia, tatil için Büyükannesi Kitty ve büyükbabası Red’i ziyaret etmek için Point Place’e gider. Burada yan komşuları olan hayat dolu ve asi Gwen ile tanışır.

Leia, yan komşuları sayesinde aradığı macerayı yakalamıştır. Yaz süresince burada kalmak üzere ailesini ikna etmeyi başaran Leia, büyük annesinin bodrum katını gençler için bir mekan haline getirir. Büyük anne, gençler ile dolup taşan bodrum katında gençleri ağırlamaktan hayli memnunken büyük baba ise huysuzluklarına devam etmektedir.

That ’90s Show Dizisi Oyuncuları

Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Reyn Doi, Sam Morelos, Maxwell Acee Donovan

Yorum yapın