The Adam Project

6.7/10 - (112 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

The Adam Project, dünyayı kurtarmaya çalışan kahraman bir pilot zaman da yolculuk yaparak kendi çocukluk yıllarına gitmiştir.

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Bilim-Kurgu, Aile, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Shawn Levy

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ryan Reynolds, Zoe Saldana, Walker Scobell, Mark Ruffalo, Jennifer Garner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Mart 2022

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Adam Project, dünyayı kurtarmaya çalışan kahraman bir pilot zaman da yolculuk yaparak kendi çocukluk yıllarına gitmiştir. Zamanda yolculuk yapan kahraman bir pilotun, yaklaşmakta olan ve dünyayı büyük bir tehlike içinde bulunduğu olaydan dünyayı kurtarmaya çalışmaktadır. Bir yandan dünyayı kurtarmak gibi tehlikeli bir görevi var. Diğer yandan çocukluğu ve o zamanlar hayatta olan babası ile yaşamı arasında büyük bir yaşam mücadelesi içine girmiştir. Bu zorlu görevin de hem kendi çocukluğu hem de babası ona yardım edecektir. Şimdi ki hayatı ve geçmişi arasında ikilem arasında kalmasının yanında dünyanın içinde bulunduğu tehlike bir yandan büyük bir çıkmaz içine sıkışmıştır. Henüz 13 yaşında ki hali ve babasını kaybetmediği yılların verdiği garip duygu içinde onlarında desteği ile dünyayı kurtarmak için amansız bir macera içine girdiği film çok yakında izleyici ile buluşuyor.

Fragman

The Adam Project, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle