The Banker

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Banker; Bernard Garrett ve Joe Morris’in isimli Afro-Amerikalı iki girişimcinin hayat hikayelerine odaklanan bir filmdir.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

George Nolfi

Film Oyuncuları Kimdir ?

Samuel L. Jackson, Anthony Mackie, Nia Long

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Mart 2020

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Banker; Bernard Garrett ve Joe Morris’in isimli Afro-Amerikalı iki girişimcinin hayat hikayelerine odaklanan bir filmdir. Afrikalı Amerikalı girişimciler Bernard Garrett ve Joe Morris, gayrımenkul sektörü ile ilgilenmektedirler. İşlerini ilerletip daha başarılı birer iş adamı olma hayallerinin önünde ki en büyük engel ise ırksal sorunlardır. Bu ırksal sorunu ortadan kaldırmak için harika bir plan kurarak beyaz bir adam olan Matt Steiner‘ı işe alırlar. Onu patron olarak yetiştirip kendilerini ise şoför ve hademe olarak herkese tanıtılmalarını sağlarlar. Bernard’ın karısı olan Eunice de işin kurulmasın da çok önemli bir role sahiptir. Herşey yolunda gitmektedir ve emlak sektöründe harika bir başarıya ulaşmışlardır. Ancak elde ettikleri bu başarı beraberinde büyük bir tehlikenin de sinyallerini vermeye başlamıştır.

Fragman

The Banker, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle