The Banshees of Inisherin

7.6/10 - (152 {Puan})

The Banshees of Inisherin filmi, 3 Şubat 2023 tarihinde vizyona giren Dram ve Komedi türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini Martin McDonagh‘ın üstlendiği filmin baş rollerinde Colin Farrell, Brendan Gleeson, Kerry Condon yer almaktadır. Film 1 saat 54 dakika süreye sahiptir.

The Banshees of Inisherin Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Film 1923 yılında İrlanda İç Savaşı’nın yaşanmakta olduğu bir zamanda geçmektedir. Brendan Gleeson’un canlandırdığı Calm karakteri, günün birinde Colin Farrell’ın canlandırdığı Padraic karakteri ile arkadaşlığını devam ettirmek istemediğine karar verir. Padraic, bunu duyunca büyük bir şok geçirir ve adeta sersemler. Padraic, Calm’a bir hata yapıp yapmadığını, neden arkadaşlıklarını sonlandırmak istediğini sorar. Calm karşılık olarak yanlış bir şey yapmadığını, artık onun arkadaşlığından hoşlanmadığını söyler.

Calm, artık kendisi ile konuşmasını istemediği Padraic’e bir daha görüşmemeleri gerektiğini iletir. Ancak Padraic bu işin peşini bırakmak istemez. Calm, Padraic’i sıkıcı bulmaya başlamıştır. Artık sadece keman çalarak vakit geçirmek arzusundadır. Boş muhabbetler ile zaman öldürmek istememektedir. Padraic, Calm ile her konuşmak istediğinde Calm kendi parmaklarından birini keseceğini söyler. Bunun blöf olduğunu düşünen Padraic, Cal’ın ciddiyetini kısa süre içinde anlayacaktır.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Pamela Anderson: Bir Aşk Hikâyesi

Jung_E

Kayıp Köpek

Sessiz Kalma

Baltalı Otostopçu

The Banshees of Inisherin filmi gibi Dram türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Dram Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

The Banshees of Inisherin filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın